„Z Nazaretu do Betlejem”

Adwent to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, można to robić na wiele sposobów. Nasi uczniowie wieczorem 5 XII 2019 r. postanowili udać się do Teatru Elektrycznego na prelekcję z prezentacją multimedialną pt.: „Z Nazaretu do Betlejem”, którą poprowadził  Burmistrz Miasta Skoczowa Mirosław Sitko oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Gustawa Morcinka w Skoczowie Wojciech Grzebielec. Organizatorem spotkania było Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Koło Miejskie w Skoczowie oraz Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie. Uczniom towarzyszyła Pani Dyrektor Szkoły – Małgorzata Jasionowicz, Pani Wicedyrektor Szkoły –  Elżbieta Olenycz oraz nauczyciel historii –  Natalia Gabryś-Klus.

Udział w prelekcji „Z Nazaretu do Betlejem” odbył się w ramach innowacji Bądź kulturalny – zaangażuj się w kulturę wyższą!

 Natalia Gabryś-Klus