Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.  Najmłodsi uczniowie spotkali się w auli szkolnej o godzinie 9.00 i obejrzeli program artystyczny opracowany przez panią Renatę Wróblewską, a wykonany przez klasę 2b. O godzinie 10.00 odbyła się akademia dla klas 4-8, którą poprowadzili uczniowie klasy 7b przygotowani przez panią Bożenę Dedio. Tegoroczne zakończenie można uznać za historyczne – po raz pierwszy po wielu latach żegnaliśmy ósmoklasistów. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz Skoczowa – Mirosław Sitko, zastępca burmistrza – Andrzej Bubnicki, przewodniczący Rady Miejskiej Skoczowa – Rajmund Dedio oraz rodzice absolwentów. Siódmoklasiści w krótkiej prezentacji przypomnieli najważniejsze chwile przeżywane przez nas w tym roku szkolnym oraz pożegnali swoich starszych kolegów, kończących szkołę podstawową.  Podczas spotkania, również po raz pierwszy w dziejach szkoły, najbardziej zaangażowanym absolwentom wręczone zostały statuetki LOLKÓW.  Otrzymali je:

Natalia Przybyła – LOLEK w kategorii Najlepszy Absolwent – Potęga Umysłu

Arkadiusz Liszka – LOLEK w kategorii Najlepszy Sportowiec

Julia Buda – LOLEK w kategorii Najlepsza Sportsmenka

Natalia Franek – LOLEK w kategorii Najwyższa Frekwencja – Byłem, jestem i będę

Kewin Gawlas – LOLEK w kategorii Działalność Społeczna – Lwie Serce.

Statuetką SUPER LOLKA za szczególne zaangażowanie w życie szkoły i godne jej reprezentowanie uhonorowana została Julia Buda. Nagrodę w kategorii Przyjaciel Szkoły – Swojak otrzymał zastępca przewodniczącej Rady Rodziców pan Dawid Buda.

Pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz wręczyła również świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom i uczennicom z klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Absolwentom gratulował burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko.

Nie zabrakło także podziękowań, które pani dyrektor skierowała w stronę nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie pożegnali się ze swoimi wychowawcami, a później zadowoleni i uśmiechnięci rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje. Bo chociaż szkoła jest naprawdę świetna, a niektórzy opuszczali jej mury ze łzami w oczach, to jednak każdy przyzna mi rację, że najlepsze są WAKACJE!