„Ziemia, w której można się zakochać”

7 listopada wieczorem nasi uczniowie w innej funkcji niż na co dzień mogli wysłuchać Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Gustawa Morcinka w Skoczowie – mgr Wojciecha Grzebielca, który to w Teatrze Elektrycznym przedstawił prezentację o Ziemi Świętej. Tytuł wystąpienia „Ziemia, w której można się zakochać” nie był przypadkowy. Dowiedzieliśmy się też wielu ciekawych informacji na temat życia codziennego w Izraelu. Będziemy również na przyszłość bogatsi o informacje jak zorganizować wyjazd do Ziemi Świętej, na co warto zwrócić uwagę. Uczniom towarzyszyła Pani Wicedyrektor mgr Elżebieta Olenycz oraz nauczyciel historii – mgr Natalia Gabryś-Klus. Spotkanie zostało zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Koło Miejskie w Skoczowie oraz Miejskie Centrum Kultury ,, Integrator ” w Skoczowie. Warto dodać, że sala była zapełniona co do jednego miejsca.