Zimowe obozy sportowe.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbyły się dwa zimowe obozy sportowe. Klasa 4a miała obóz pływacko – siatkarski. O ósmej rano rozpoczynała zajęcia w Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie, gdzie doskonaliła technikę pływacką. Następnie uczniowie przechodzili na zajęcia siatkarskie do auli szkolnej. Tam uczyli się i doskonalili technikę odbić, przyjęć, zagrywki. Grali turniej siatkówki singli oraz w „ziemniaka”. Przerywnikiem w zajęciach sportowych było słodkie drugie śniadanie w postaci ciast czy babeczek, które przygotowali rodzice wraz z uczniami. Czwartoklasiści ambitnie pracowali na zajęciach i cały obóz nazwali „Basenowo – siatkarsko – ciastkarski” J Zajęcia prowadził wychowawca klasy pan Piotr Piotrowski. Pan Korneliusz Rakus wraz ze swymi wychowankami z klasy 4b uczestniczył w zajęciach na świeżym powietrzu i w auli szkolnej. Na podwórku grano w podchody i jeżdżono na łyżwach. A w auli ćwiczono elementy piłki nożnej oraz grano w różne gry z piłkami. Uczniowie obu klas aktywnie w miłej i wesołej atmosferze spędzili swój czas wolny od zajęć szkolnych.

Piotr Piotrowski