Żółta dyskoteka

29 listopada 2018r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka klas 4-8, będąca jednym z charytatywnych działań prowadzonych przez zespół Pola Nadziei. Tegoroczny dochód z imprezy przeznaczony został na pomoc dla Kacperka – kuzyna Mai Kality z klasy 6b – który walczyz nowotworem. Wielu uczniów wspaniale się bawiło, a rekordowa frekwencja należała do uczniów klas 4. Zabawę prowadził uczeń naszej szkoły – Cezary Machej,

który zagwarantował wspaniałą zabawę na parkiecie. Podczas dyskoteki nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Katarzyna Czujak, Sylwia Kwas, Beata Gaś, Magdalena Nawrat. Można było zakupić ciasta upieczone przez wyznaczone klasy oraz napoje zasponsorowane przez p. P. Birowskiego. Na zmęczonych zabawą czekały tosty i frytki, które przygotowywały panie: Joanna Machej, Joanna Jaworska oraz Katarzyna Zgoda.

Cieszymy się, że nasze wspólne działanie przyczyniło się do niesienia pomocy osobie potrzebującej. Wszystkim, którzy ofiarowali swoją pomoc, serdecznie dziękujemy!

Zysk z dyskoteki wyniósł: 678zł.

Organizatorzy akcji Pola Nadziei