Więcej o: Smakołyki dla zwierząt z Leśnego Parku Niespodzianek – podsumowanie akcji

Smakołyki dla zwierząt z Leśnego Parku Niespodzianek – podsumowanie akcji

Już po raz trzeci uczniowie wzięli udział w akcji zbierania kasztanów i żołędzi dla zwierząt z Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Akcja organizowana przez Samorząd Uczniowski była dwuetapowa, dlatego dopiero teraz mogliśmy ją podsumować. W tym roku uczniowie z klas 1 – 8 zebrali ponad 1000 kilogramów smakołyków dla zwierząt z ustrońskiego parku. Najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymają bezterminowe bilety do Leśnego Parku Niespodzianek (Dla najlepszych bilety dla całej rodziny!), dyplomy i upominki. Klasy, które mogą poszczycić się najlepszymi wynikami, otrzymają dyplomy i słodkie upominki.

W tym roku rekordzistką akcji została Kamila Juroszek z kl. 5b, która zebrała aż  160 kilogramów kasztanów i żołędzi!

Wyniki w klasach 1 – 3:

I miejsce – Julian Gesing z kl. 2c – 86 kg

II miejsce – Natan Szarek z kl. 1c – 78 kg

III miejsce – Kornelia Jaitner z kl. 2c – 65, 5 kg

Więcej „Smakołyki dla zwierząt z Leśnego Parku Niespodzianek – podsumowanie akcji”