Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Tak, tak – to nie pomyłka. 17 października, z lekkim poślizgiem, w czasie akademii obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Zupełnie niechcący przedłużyliśmy sobie świętowanie. Trochę się pośmialiśmy, patrząc na kilka zabawnych odsłon szkolnego życia. Był czas, by wyrazić wdzięczność naszym nauczycielom oraz pracownikom szkoły i jeszcze raz złożyć im najserdeczniejsze życzenia. Kabaretowe scenki zaprezentowali uczniowie klasy 6b, którym towarzyszyli wokaliści z klasy 6c i 8a. Uczniów przygotowali Kamila Morcinek, Izabela Steciuk i Sławomir Chmiel. Korzystając z okazji, w imieniu dyrekcji oraz wszystkich nauczycieli jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym uczniom oraz ich rodzicom za wszystkie życzenia, miłe słowa, którymi obdarzyli nas w ostatnich dniach.