Dzień Dziecka – sport, zabawa i przysmaki.

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły spędzili w bardzo przyjemny sposób. Zamiast tradycyjnych lekcji odbyły się klasowe spotkania z wychowawcami.  Uczniom i nauczycielom nie brakowało pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu. Podczas gdy najmłodsi brali udział w lekkoatletycznych potyczkach  lub szaleli w sali zabaw, starsi pochylali się nad planszówkami i uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Jedni wyruszyli na rowerowe tournée, a inni powędrowali utartym szlakiem na Kaplicówkę. Były klasowe ogniska, „Urodziny klasy”, a nawet…wizyta w gospodarstwie rolnym.

Dzięki wsparciu Rady Rodziców nie zabrakło także tego, „ co tygryski lubią najbardziej”. Pizza, lody, gofry – dla każdego coś dobrego. Wszyscy bawiliśmy się świetnie! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

tekst: Kamila Morcinek