Gala Sportu Powiatu Cieszyńskiego

We wtorek 17 września, w Domu Narodowym w Cieszynie, odbyła się Gala Sportu Powiatu Cieszyńskiego. Wyróżnieni zostali podczas niej sportowcy z gminy Skoczów oraz nasza szkoła! Finansowa nagroda specjalna powiatu cieszyńskiego powędrowała do Małgorzaty Ciężkowskiej – siatkarki plażowej, a wyróżnienie – do Jana Kolondry – judoki. Wyróżnieni zostali również trenerzy: Przemysław Kolondra – trener judo, Janusz Macura – trener siatkówki. Gmina Skoczów kolejny rok z rzędu znalazła się na pierwszym miejscu wśród gmin powiatu cieszyńskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży dzięki świetnym wynikom naszych szkół w roku szkolnym 2023/2024: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krystyny Bochenek w Skoczowie – zajęła I miejsce w Igrzyskach Dzieci, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie – zajęła II miejsce w Igrzyskach Młodzieży. Burmistrz Skoczowa, pan Rajmund Dedio, złożył serdeczne gratulacje nagrodzonym skoczowskim sportowcom i przekazał im symboliczne upominki.

Dziękujemy za zdjęcia z gali Powiatowi Cieszyńskiemu i ,,Głosowi Ziemi Cieszyńskiej”.