Gala ,,Trójki”

Gala ,,Trójki” to nasza tradycja. W czasie uroczystego spotkania staramy się docenić zaangażowanie i sukcesy naszych uczniów, pamiętając, że każdy z nas nosi w sobie talenty – czasem jeszcze nieodkryte. 20 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, wielu uczniów odebrało pochwały dyrektora oraz nagrody za udział w licznych konkursach. Wyróżnieni zostali laureaci Dyktanda o Nagrodę Dyrektora oraz konkursów matematycznych. Puchary i dyplomy otrzymali najlepsi sportowcy w tym roku szkolnym. Rozstrzygnięty został klasowy konkurs na projekt torby ,,Z Janem Pawłem II na zakupy” oraz konkurs na Klasę Roku. Gratulacje i dyplomy trafiły do aktorów ze szkolnego koła teatralnego i wytrwałych uczestników innowacji ,,Podróże kształcą, także te bez biletu”. Podziękowaliśmy także wolontariuszom oraz rodzicom, dziadkom i przyjaciołom naszej szkoły szczególnie zaangażowanym w działalność charytatywną. Wszystkim serdecznie gratulujemy! 🙂

tekst: Kamila Morcinek