Gminna Gala ,,Nasi Najlepsi”

Aż 28 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w piątek 14 czerwca w gali ,,Nasi Najlepsi” zorganizowanej przez Miejski Zarząd Oświaty w Skoczowie. Utalentowana młodzież odebrała wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Martyna Dłuś, Maria Zgoda, Maja Ociepka, Julia Górniak, Marta Pustówka, Judyta Gołembowska, Nikola Toczek, Tamara Boruta, Karina Sosna, Julia Walczak, Martyna Mendroch, Maja Miecznikowska, Magdalena Martynek, Bartosz Brożek, Filip Rybarski, Filip Dłuś, Daniel Waszut, Piotr Woźniczka, Maja Małkowska, Maja Chojnacka, Weronika Szczotka, Aleksander Kukla, Wojciech Więzik, Kacper Duda, Krzysztof Janikowski, Tymon Gorgosz, Miłosz Kurzok. Tytuł Prymusa Szkoły odebrała Zofia Madej z klasy 7b. Galę uświetnili swoimi występami Agata Biedrawa i Miłosz Kurzok. Serdecznie wszystkim gratulujemy! 🙂

tekst: Kamila Morcinek