Gminne Zawody Narciarskie „Pod dębem”

22 Stycznia na Wyciągu Narciarskim Pod Dębem w Skoczowie odbyły się Gminne Szkolne zawody narciarskie. Pomimo mroźnej aury wielu narciarzy z naszej szkoły wzięło udział w rywalizacji. W najmłodszej grupie chłopców na drugim miejscu ukończył zawody Wojciech Więzik. W grupie dziewcząt klas 3 i 4 zwyciężyła Sara Kamyczek, 3 była Antonina Rakus. 2 w tej samej kategorii, w grupie chłopców był Olaf Gesing. W grupie dziewcząt klas 7 i 8 pierwsze miejsce zajęła Natasza Kozubek, druga była Sonia Czyż. W kategorii Chłopców klas 7 i 8 Igor Greń zajął miejsce 3. Na najwyższym stopniu podium w kategorii Chłopców klas 5 i 6 stanął Szymon Ogiegło. W narciarstwie biegowym Piotr Matuszny zajął pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych. W sumie naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów, Którzy pomagali i dopingowali dzieci podczas startu. Impreza została przygotowana przez SOSiR. Zwycięzcy w kategorii zostali nagrodzeni pucharami i medalami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Ogrzewało nas słońce i palące się ogniska. Była też ciepła herbata i pizza.