I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

Przy słonecznej pogodzie na Orliku przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie został zorganizowany  Gminny Turniej Piłki Nożnej. Rywalizacja skoczowskich szkół zakończyła się zwycięstwem naszych piłkarzy. Po wygranych meczach w grupie z Kiczycami 6-0 i Szkołą Podstawową nr 8 w Skoczowie 3-1 w półfinale wygraliśmy 3-1 z 

Ochabami . W finale turnieju ponownie spotkaliśmy się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 8 i tym razem odnieśliśmy zwycięstwo 1-0.  Komplet wygranych i 1 miejsce dało nam awans do rozgrywek grupowych w powiecie cieszyńskim. Gratulujemy naszej reprezentacji szkoły w piłce nożnej w składzie: Filip Forszt, Tomasz Zwardoń, Fabian Kaczmarczyk, Hubert Trojanowski, Filip Gerlich, Szymon Ogiegło, Fabian Kukla, Cezary Machej, Dawid Gałuszka. Gratulujemy ich opiekunom.