III Festiwal Szachowy

Wtorek 11 czerwca to drugi dzień III Festiwalu Szachowego. 18 uczniów, którzy zakwalifikowali się do turnieju, brało udział w rozgrywkach o V i IV kategorię szachową. Po ciężkich bojach IV kategorię zdobył Piotr Węglorz z 2b, a V wywalczyli: Filip Cieślar z 7a, Marcin Machej z 5b, Seweryn Kafka z 1a, Łukasz Sikora z 3c, Dawid Hadyk z 8a, Miłosz Ciupek z 3c, Mikołaj Hławiczka z 3a i Maria Cisek z 5b. Zawody sędziował sędzia związkowy, mistrz międzynarodowy, pan Maciej Mroziak. W kategorii klas 6-8 1. miejsce zdobył Filip Cieślar, 2. – Dawid Hadyk. Wśród klas 4-5 pierwszy był Marcin Machej, druga – Marta Mendroch, trzecia – Maria Cisek. W klasach 1-3 wygrał Piotr Węglorz, drugi był Ksawery Kafka, trzeci – Seweryn Kafka. Gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do dalszych szachowych zmagań!