Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – uczta młodego kinomana

Za nami listopadowy seans w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Wzięło w nim udział 66 uczniów z nauczycielkami: p. Sylwią Kwas, p. Agnieszką Krystą i p. Izabelą Steciuk.  Tym razem miłośnicy filmów z klas 4 – 6 mieli okazję obejrzeć w Teatrze Elektrycznym piękny, wzruszający film produkcji norweskiej pt. „Wszyscy za jednego”. Akcja filmu rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Ukazuje losy czworga dzieci, które szukają bezpiecznego azylu podczas ucieczki z okupowanej Norwegii. Widzowie bardzo emocjonalnie reagowali na zwroty akcji i obserwowali piękne nastrojowe kadry.

Kolejny seans i wartościowy film już w grudniu! To świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu i porcja niezapomnianych przeżyć.

tekst: Izabela Steciuk