Witajcie, Pierwszoklasiści!

Piękna recytacja, wesołe śpiewanie piosenek, równiutkie rzędy utworzone przez najmłodszych uczniów w szkole, pełna koncentracja i wzorowa dyscyplina – tyle zauważyłby przeciętny obserwator pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II. Jednak wnikliwi widzowie – rodzice, dziadkowie i nauczyciele – dostrzegli podczas wspaniale przygotowanej uroczystości ogrom pracy oraz zaangażowania uczniów i ich wychowawczyń, talenty recytatorskie, wokalne i aktorskie, a także sporo odwagi podczas występu przed tak licznym audytorium. Krótko mówiąc: pierwszoklasiści wypadli pierwszorzędnie! A to obiecująco rokuje na przyszłość. Podczas uroczystości gościliśmy pana Rajmunda Dedio – Burmistrza Miasta Skoczowa oraz panią Joannę Radwan-Kmiecik – Dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty. Pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz podziękowała wychowawczyniom: Klaudii Niesyt, Katarzynie Kozieł i Joannie Kołodziejczyk za doskonale przygotowaną akademię, a wszystkim dzieciom – od dziś oficjalnie uczniom naszej szkoły – życzyła wspaniałych chwil w murach ,,Trójki”, wypełnionych nauką i zabawą w gronie rówieśników. Witamy Was w naszej społeczności szkolnej!

tekst: Agnieszka Krysta