Rok szkolny 2023/2024 uznajemy za otwarty!

Poważnie i wesoło, baśniowo i realistycznie, później niż zwykle, ale i tak za szybko… – tak rozpoczął się rok szkolny w murach ,,Trójki”. Choć wakacje trwały trzy dni dłużej – pora wracać!

Uroczyste akademie inaugurujące rok szkolny przygotowały klasy 2a z wychowawczynią Darią Cimałą oraz 5a z panią Lucyną Krystą. Podczas występów mocno wybrzmiały zachwyty nad czasem relaksu, gromadzenia wspomnień i cennych pamiątek wakacyjnych. Jednak rok szkolny nie jest taki straszny, gdyż można się wiele nauczyć, spotkać z przyjaciółmi, ciekawie spędzić czas w szkole i poza nią…

Szczególnie serdecznie powitaliśmy uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę w murach SP-3 – w klasie pierwszej oraz w klasie czwartej – oraz nowych nauczycieli.

Pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz życzyła wszystkim, by ten rok minął szybko na nauce i zabawie, w miłej atmosferze. Niech to będzie dobry i piękny czas, a nagrodą będą wspaniałe wakacje… za 10 miesięcy!

tekst: Agnieszka Krysta