„Tysiąc powodów by czytać” – zachęcamy do głosowania na SP-3

10 000 książek, które zapełnią biblioteczne półki w 10 podstawówkach. To pula nagród w konkursie EmpikuTysiąc powodów by czytać”. W konkursie bierze udział również nasza szkoła. Ilustrację do popularnej bajki Charlesa Perraulta „Kopciuszek” wykonały uczennice klasy 5d Milena Skiba i Maja Niedziółko.  Aby znaleźć się w gronie wygranych trzeba intensywnie głosować. Wierzę, że nie trzeba nikogo, kto czyta tą informację, przekonywać, że warto oddawać swoje głosy na pracę ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie.  Pomyślmy. 10 000 nowych książek w naszej bibliotece!!! I jeszcze te wszystkie książki przeczytają nasze dzieci… Fantastyczne! Głosować na prace zgłoszone przez szkoły mogą wszyscy i to codziennie: uczniowie, rodzice, krewni, znajomi, lokalne społeczności oraz miłośnicy książek.

Jak głosować:

• wejdź na stronę: https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj
  • pobierz i zainstaluj darmową aplikację empik na telefon Uwaga! Aby znaleźć pracę uczennic z SP-3 należy wybrać szkoły powyżej 120 uczniów, a w polu wyszukiwania wpisać: Skoczów