GMINNY KONKURS O JANIE PAWLE II

gminny konkurs o Janie Pawle II

26 maja odbyła się w naszej szkole XI edycja Międzyszkolnego Konkursu o Janie Pawle II, w którym wzięło udział 5 szkół. Uczniowie w 4-osobowych drużynach zmagali się z testem wiedzy na temat Papieża, prezentowali swoje prace przedstawiające portrety  Jana Pawła II oraz brali udział w konkurencjach sprawnościowych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ochabach przygotowana przez panią Katarzynę Chudyk

2. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie przygotowana przez panią Joannę Walczyk

3. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pierśćcu przygotowana przez ks. dr. Krzysztofa Wilka

4. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie przygotowana przez panią Bożenę Glet

5. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie przygotowana przez ks. Mikołaja Krzyżowskiego

W skład naszej szkolnej reprezentacji weszli uczniowie klasy 6 c: Emilia Biedrawa, Magdalena Mendroch, Szymon Hutnicki i Miłosz Ślęzak. Gratulujemy zajęcia 2. miejsca! 🙂

W pracach jury brali udział: pani Anna Stefaniak – Bacza,  pani Jolanta Raszyk, ks. Stanisław Lipowski oraz członek honorowy – pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz. Każda drużyna otrzymała nagrody, których sponsorami byli: ks. Stanisław Lipowski, Rada Rodziców SP 3 oraz Ludwig Czekolada. Za słodki poczęstunek dziękujemy Piekarni Państwa Byrdziak. Konkurs został przygotowany przez panie katechetki Katarzynę Chrobok i  Katarzynę Czujak.

gminny konkurs o Janie Pawle II