Koncert Młodych Talentów 2018

“Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada”.

27 listopada 2018 roku utalentowani wokaliści oraz instrumentaliści naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i efekty ciężkiej pracy na XIV Koncercie Młodych Talentów, który został zorganizowany przez pana Sławomira Chmiela. Rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz sympatycy szkoły wysłuchali utworów klasycznych i rozrywkowych zaśpiewanych przez szkolny zespół  DoReMi  oraz zagranych na: skrzypcach, klarnecie, wiolonczeli, perkusji, akordeonie. Przed publicznością wystąpili: Wojtek Więzik, Miłosz Kurzok, Patryk Kurzok, Jakub Kozina, Amelia Więzik, Antonina Rakus, Kinga

Cieślar, Nadia Niewada, Jakub Raszka, Cezary Machej, Natalia Fujak, Łucja Klimurczyk , Kinga Knapik, Witold Starzyński, Zuzanna Macura, Kamila Michalak, Maja Szczodrowska, Julia Szczotka, Maja Król, Mikołaj Orawski , Nadia Czyż, Maja Kalita, Małgorzata Krysta, Anna Niemczyk, Klaudia Gruszczyk, Oliwia Hatlas, Paulina Szczotka, Patrycja Wróblewska, Jan Niemczyk.

Jesteśmy dumni z każdego Młodego Artysty! Cieszymy się, że możemy obserwować i wspierać ich rozwój. Dziękujemy rodzicom, którzy uświetnili nasz koncert – panu Bartłomiejowi Kozinie, akompaniującemu swojemu synowi Jakubowi oraz panu Marcinowi Machejowi, który zadbał o profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie koncertu. Warto dodać, że autorem wszystkich zdjęć z koncertu jest pan Marcin Machej. Brawa należą się też  panu Sławomirowi Chmielowi, który (nie po raz pierwszy) udowodnił, że oprócz zdolności muzycznych posiada również duszę konferansjera.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną, jubileuszową ucztę muzyczną.

 Kamila Morcinek