Nasza delegacja podczas obchodów XIX Dnia Papieskiego

WSTAŃCIE, CHODŹMY! to hasło towarzyszyło nam w czasie wieczornych obchodów XIX Dnia Papieskiego w Muzeum Parafialnym im. św. Jana Sarkandra 16 października, na który przybyła nasza delegacja uczniów wspólnie z Panią Dyrektor Małgorzatą Jasionowicz oraz opiekunem Natalią Gabryś-Klus. Po przywitaniu gości rozpoczął się uroczysty koncert akordeonowy Pana Marcina Jabłońskiego, gdzie nie zabrakło pieśni „Barka”. Następnie nastąpiło otwarcie wystawy „Znaczki z okresu pontyfikatu św. Jana Pawła II” ze zbiorów filatelistycznych Pana Władysława Kristena z Zaolzia. Mogliśmy jeszcze raz spotkać się z Panem Stanisławem Żmiją „Szewcem Papieskim”, który odwiedził naszą szkołę rano. Była to szansa, aby dowiedzieć się więcej o jego spotkaniu z Papieżem Janem Pawłem II.