Patron inspiruje…

gazetka

Uczniowie klas 4 – 8 od paru dni na szkolnym korytarzu mogą podziwiać gazetkę z ekspozycją wyjątkowych projektów etui na telefon z motywami nawiązującymi do postaci Patrona szkoły. 19 uczniów zaprezentowało swoje barwne, oryginalne prace.

Oto wyniki konkursu na projekt etui:

I miejsce – Maja Małkowska z kl. 5a

II miejsce – Zofia Madej z kl. 6b

III miejsce – Lena Stec z kl. 5a

Uczniowie z klas 4 – 8 mieli również możliwość wykazania się wiedzą na temat Patrona, odpowiadając na pytania ukryte pod kodami QR. W tajnej skrzynce znalazło się kilkanaście wyczerpujących odpowiedzi, świadczących o tym, że nasi uczniowie są ekspertami od ciekawostek na temat Jana Pawła II.

Dodatkowo przeprowadzono konkurs dotyczący najciekawszej gazetki ściennej na temat Jana Pawła II. Wyniki rywalizacji klas są następujące:

I miejsce – klasy 4b i 8c

II miejsce – klasy 5b i 6a

III miejsce – klasy 4a i 8d

Zwycięzcom gratulujemy! Dziękujemy wszystkim – nauczycielom i uczniom – za zaangażowanie oraz liczny udział w konkursach! 🙂

Zespół ds. Patrona i RSU

gazetka