Rozpoczęcie roku szkolnego

Po wspaniałych 73 dniach wakacji nadszedł czas nauki. 3 września społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2018/2019. Klasy 4-8 powitały go w auli szkolnej o godzinie 9.00, zaś najmłodsi uczniowie o godzinie 10.00. Obie grupy obejrzały program artystyczny zatytułowany „Wakacje za nami”, przygotowany przez uczniów klasy 5b pod opieką wychowawczyni – Iwony Czakon-Kobus. Pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz serdecznie przywitała wszystkie zgromadzone osoby, a szczególnie te, które dopiero rozpoczynają przygodę w murach naszej szkoły. Wyjątkowe słowa powitania skierowane były do przejętych swoją rolą pierwszoklasistów oraz nowych nauczycieli. Pani dyrektor wszystkim życzyła sukcesów, wytrwałości, owocnej pracy i uśmiechu.

Po oficjalnej części uczniowie udali się na krótkie spotkania z wychowawcami. Teraz wszyscy zastanawiają się, jaki będzie ten rok. Entuzjastom należy „przybić piątkę”, a sceptykom przypomnieć, że za 10 miesięcy znów będą wakacje!

opis: Kamila Morcinek