Stołówka szkolna informuje

Zapisy, na obiady na rok 2020/2021 prowadzone są do 1 września 2020 r. W wyznaczonym terminie należy dostarczyć do szkoły przy ul. Osiedlowej 1 lub do sekretariatu przy ul. Bielskiej 34 wypełnione i podpisane umowy (w 2 egzemplarzach).

Druki umowy do pobrania tutaj lub w budynku ul. Osiedlowa 1 (przy wejściu) albo w sekretariacie przy ul. Bielskiej 34.

Dla osób, które dostarczą umowy do 1 września 2020 r. (włącznie), obiady będą wydawane od 3 września. Umowy dostarczone po tym terminie – do 15 września 2020 r. będą obowiązywać od października 2020 r. Osoby które nie zapłaciły za obiady z poprzedniego roku szkolnego, nie będą mogły korzystać z obiadów w tym roku, do czasu uregulowania płatności.