info

W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu informujemy, że ze względu na brak jakiejkolwiek informacji dotyczącej organizacji strajku w placówkach oświatowych ze strony związkowej, istnieje zagrożenie, że dnia 8 kwietnia 2019 roku nie będzie możliwości zapewnienia wszystkim uczniom edukacji i opieki. Ponieważ Dyrektor szkoły nie wie ilu nauczycieli i innych pracowników przystąpi do strajku, zmuszony jest reagować na bieżąco. Nie posiadamy wiedzy o długości trwania strajku oraz liczbie nauczycieli i pracowników obsługi strajkujących danego dnia. Pomimo zaistniałej sytuacji dołożymy wszelkich starań aby świetlica mogła zapewnić opiekę dla najbardziej potrzebujących dzieci w godz. 7.00-16.00, a dla dzieci korzystających z obiadów, które będą w tym dniu obecne w szkole, został przygotowany posiłek.

wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie Barbara Kraszewska