Teatr w szkolnych murach…

przedstawienie teatralne

,,Urodzinowy prezent” to tytuł spektaklu, który przygotowały aktorki z koła teatralnego dla uczniów z klas młodszych oraz nieco większych z klas 4 – 7. Na scenie pojawiła się rodzina królewska z czterema córkami, ochmistrzynie, gromadka smoków, żaba, która umie czarować i tajemnicze niebieskie skrzaty, które zaprosiły widzów do baśniowej krainy. W fantastycznym świecie wszystko było niebieskie – nie tylko sukienki księżniczek, filiżanki na królewskim stole, ale nawet smoki! Swoje talenty w przedstawieniu zaprezentowały dziewczynki z klas 4b, 5b i 7a. Dekorację przygotowała pani Halina Uglorz, a w rolę reżysera wcieliła się pani Izabela Steciuk. Dziękujemy uczniom z klas 1., 2. i 3. za przyjęcie zaproszenia od starszych koleżanek ze szkoły! Występ został zaprezentowany 15 czerwca.

W czerwcu odbył się również Konkurs Wiedzy o Teatrze ,,Teatralne ABC” – dyplomy zostaną wręczone podczas szkolnej Gali Trójki.

tekst: Izabela Steciuk

przedstawienie teatralne