Wyróżnienie dla Mileny

W piątek 21.02.2020 r. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbył się finał konkursu organizowanego przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie „Kolory smutku, odcienie radości”. Nasza uczennica Milena Skiba z klasy 5d zdobyła wyróżnienie w grupie: Szkoła Podstawowa. Konkurs kierowany był do dzieci i młodzieży Powiatu Cieszyńskiego i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Milence serdecznie gratulujemy, a wszystkim autorom prac wysłanych z Trójki dziękujemy za udział i życzymy wielu twórczych pomysłów w przyszłości. Osoby obecne na spotkaniu mogły zobaczyć spektakl profilaktyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Brennej oraz posłuchać ciekawego wykładu lekarza psychiatry Andrzeja Kłody, o tym co ważne dla zdrowia psychicznego współczesnego człowieka. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace wyeksponowano w Sali Sesyjnej.

Dorota Maciejewska