XX Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

Wyjątkowe, bo jubileuszowe,  XX Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu już za nami. 9 maja na Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie uczniowie klas 1-8 startowali na dystansach od 25 m do 200 m w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym, motylkowym oraz w biegu w małej niecce. W zawodach wzięło udział 203 uczniów. W skład komisji sędziowskiej weszli: nauczyciele, rodzice i absolwenci naszej szkoły. Zawody zorganizowane zostały przez nauczycieli wychowania fizycznego: Iwonę Czakon-Kobus, Piotra Piotrowskiego, Łukasza Zgodę, Łukasza Stracha i Zdzisława Kołodziejczyka. Po zakończonej rywalizacji w auli szkolnej odbyła się dekoracja zawodników. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale.

Pierwsze miejsca zdobyli: Stonawska Nadia, Niedziólko Filip, Wątorek Helena, Stopczyk Nikolas, Dworok Emilia, Kurzok Miłosz, Janikowska Lena, Stekla Jakub, Stanula Emillia, Forszt Filip, Noszka Filip, Rakus Antonina, Michalak Kamila, Stokłosa Dawid, Buda Julia, Nawrat Julia, Grynia Robert, Duda Kacper, Walczak Julia, Szarek Nadia, Grynia Dawid, Moczko Wiktoria, Rybarski Oliwier, Gembala Dominik, Niemczyk Jan, Matuszny Piotr, Szostak Zofia, Gorgosz Małgorzata, Duda Karol, Klimurczyk Piotr, Szczotka Paulina, Podlasiewicz Bartosz, Juroszek Kacper, Mendrek Martyna, Mysior Natalia,  Więzik Amelia, Niemczyk Anna, Liszka Arkadiusz, Moiczek Bartosz, Duda Hanna, Malik Jan, Szczotka Weronika, Siąkała Sebastian, Wójcik Bartosz, Zgórny Martyna, Kurzok Patryk, Lupa Kacper, Martynek Magdalena, Dłuś Filip, Cichowlas Jakub, Mysior Kinga, Myrmus Karolina, Szmajda Borys, Czyż Sonia, Forszt Zuzanna.

Kamila Morcinek