Majowe Święta

2 maja 2022 w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej dyrekcja szkoły, delegacja nauczycieli i uczniów udała się na skoczowski rynek, gdzie o godzinie 12.00 nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi na maszt oraz odśpiewanie Hymnu Polski. W tym podniosłym momencie obecny był również nasz poczet sztandarowy. Natomiast kolejnego dnia obchodziliśmy 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Delegacja szkoły: dyrekcja, opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele uczniów w strojach galowych wzięli udział w skoczowskich obchodach święta.

O godzinie 8.30 złożyliśmy kwiaty pod Pomnikiem „Naszym Bohaterom”, następnie przeszliśmy w rytm orkiestry do kościoła p.w. ŚŚ. Ap. Piotra i Pawła, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczęła się Msza Święta w intencji Ojczyzny. Serdecznie dziękujemy rodzinom uczniów, którzy pomogli nam tego dnia wykonać pamiątkowe zdjęcia z tej pięknej uroczystości!

Świeto Flagi - uroczystośc na rynku w Skoczowie
gminne obchody Święta Konstytucji