Akcja „Pełna miska”

Zapraszamy po raz kolejny wszystkich uczniów i ludzi dobrej woli do udziału w akcji pomocy bezdomnym zwierzętom w przetrwaniu zimy! Wspieramy Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AS” z Ustronia oraz Schronisko dla zwierząt „Azyl” w Cieszynie.

Najbardziej potrzebne są: sucha i mokra karma dla psów, ryż, kasza, makaron; metalowe duże miski dla psów (o szerokim stabilnym dnie, duże garnki); odżywki, witaminy; sucha i mokra karma dla kotów; miękkie nieduże kocyki.

Akcja potrwa do 3 listopada. Przyniesione dla psów i kotów rzeczy można zostawiać na parterze szkoły. Dziękujemy za zaangażowanie i każdą pomoc. Schroniskowe psiaki i kociaki zawsze mogły na Was liczyć, liczą i teraz… Razem możemy zdziałać więcej!

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!