Finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

15 kwietnia 2021 r. na terenie naszej szkoły odbył się finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV i V.  W tym wyjątkowym roku ze względu na pandemię ostatni etap zmagań konkursowych odbywał się na terenie każdej ze szkół, z których pochodzili uczniowie wyłonieni po dwóch etapach czyli szkolnym i rejonowym. Również w naszej szkole z powodu zaleceń epidemicznych jedna z osób pisała test konkursowy w czasie rzeczywistym, ale w sposób online.

Wyjątkową wiedzą biblijną z zakresu księgi Dziejów Apostolskich wykazali się uczniowie klasy Va Martyna Machała, Małgorzata Piekarczyk i Jakub Kozina. Od października do kwietnia uczniowie przygotowywali się do udziału w konkursie na spotkaniach stacjonarnych w szkole oraz na zajęciach online pod opieką pani mgr Katarzyny Czujak.

Czekamy teraz na poprawę prac i ogłoszenie oficjalnych wyników przez organizatora konkursu czyli Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko – Żywieckiej. Martynce, Małgosi i Kubie serdecznie gratulujemy udziału w finale.

Katarzyn Czujak