GMINNE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

14 października w sali widowiskowej „Pod Pegazem” odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w gminie Skoczów, w której wzięli udział: burmistrz miasta – Mirosław Sitko, zastępca burmistrza – Andrzej Bubnicki, przewodnicząca Komisji Kultury i Oświaty Rady Miejskiej – Maria Sobik, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty – Joanna Radwan-Kmiecik, radni Skoczowa, pracownicy Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego. Uroczystość uświetniła obecność zastępcy dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej – Elżbiety Sobieskiej. W czasie gali wystąpił zespół „Allegro” ze Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki w Ochabach oraz Julia Widerska ze szkoły śpiewu „Harmony”.

W czasie gali zostali nagrodzeni stypendyści, podziękowano dyrektorom i nauczycielom, którzy wyróżnili się zaangażowaniem w pracę. Ślubowanie złożyli nauczyciele, którym wręczono akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Na scenie dla zasłużonych nie zabrakło licznego grona uczniów, absolwentów, pani dyrektor Małgorzaty Jasionowicz i nauczycieli z ,,Trójki”. Uczniom i absolwentom gratulujemy otrzymanych stypendiów! Cieszymy się również, że grono pedagogiczne naszej szkoły poszerzyło się o trzech nowych nauczycieli mianowanych.

Miejskie obchody DEN